Hotelové sety

Umocnite celkový dojem z vašej spálne a vyberte si k svojej posteli aj dalšie interierove doplnku, ktoré možete navzájom kombinovať

Hotelové sety

Umocnite celkový dojem z vašej hotelovej izby. Vyberte si k hotelovej posteli aj dalšie interierové doplnky, ktoré môžete navzájom kombinovať.

Novinkou, ktorá je veľmi vítaná zo strany interiérových dizajnérov a hoteliérov je možnosť si z našej ponuky ku každej posteli objednať aj ktorýkoľvek taburet, nočné stolíky, kreslo, či podnožku ku kreslu v rovnakej čalúnickej látke ako je látka postele.

Pre tých, ktorí už majú vlastnú hotelovú posteľ (napr. z masívu) ponúkame možnosť kombinovať v rovnakej čalúnickej látke jednotlivé interiérové doplnky.

Podnožka k relaxačnému kreslu/relaxačnímu křeslu

CUT

Podnož CUT je vynikajúcim doplnkom k Vášmu kreslu. Podnožka disponuje komfortným čalúnením pre pohodlie vašich nôh.

Podnožka k relaxačnému kreslu/relaxačnímu křeslu

CASTELO

Podnož CASTELO je vynikajúcim doplnkom k Vášmu kreslu. Disponuje komfortným čalúnením pre pohodlie vašich nôh.

Podnožka k relaxačnému kreslu/relaxačnímu křeslu

CROSS

Podnož CROSS je vynikajúcim doplnkom k Vášmu kreslu. Disponuje komfortným čalúnením pre pohodlie vašich nôh.

relexačné dvoj kreslo s vysokým operadlom/relaxační dvoj křeslo s vysokým opěradlem

BOUDOIR BREEZE

Elegantné dvojkreslo BREEZE BOUDOIR v prevedení pre dvoch. Jednoduchý dizajn ozdobí hotelový lounge bar či kaviareň. Konštrukcia kresla je z masívneho vrstveného lepeného ohybného dreva, čo zabezpečuje jeho vysokú pevnosť.

relaxační křeslo červené/relaxačné kreslo červené

Breeze

Komfortné kreslo BREEZE Konštrukcia kresla je z masívneho vrstveného lepeného ohybného dreva, čo zabezpečuje jeho vysokú pevnosť. Farbu a typ poťahovej látky ponúkame v mnohých farebných odtieňoch.

luxusní dvoj křeslo s vysokým opěradlem/luxusné dvoj kreslo s vysokým operadlom

BOUDOIR MONT BLANC

Štýlové dvoj kreslo Mont Blanc s vysokým operadlom zaručí intimitu pri dôvernom rozhovore a bude dominantou hotelového lounge baru či kaviarne. Konštrukciu tvorí pevný rám z masívneho dreva.

Kreslo De Luxe

De Luxe

Kreslo DE LUXE s vysokým sedením bude skvostným doplnkom hotelovej izby. Konštrukcia kresla je z masívneho vrstveného lepeného ohybného dreva, čo zabezpečuje jeho vysokú pevnosť.

retro křeslo/kreslo

Modern

Čalúnené kreslo MODERN. Konštrukcia kresla je z masívneho vrstveného lepeného ohybného dreva, čo zabezpečuje jeho vysokú pevnosť. Komfort sedenia zabezpečuje "pružinový vlnovec".

luxusné kreslo s vysokým operadlom/luxusní křeslo s vysokým opěradlem

MONT BLANC

Štýlové kreslo Mont Blanc s vysokým operadlom zaručí intimitu pri dôvernom rozhovore a bude dominantou hotelového lounge baru či kaviarne.

stolik_industry2

INDUSTRY

Vzdušný nočný stolík s kovovou podnožou v dizajne postele Industry. Čalúnená horná doska v látke postele, je krytá praktickým sklom.

Noční stolek z kovovu a dubu/Nočný stolík z kovov a dubu

HEAVY OAK

Nočný stolík z masívneho dubového dreva.

stolik_oak

OAK

Nočný stolík z masívneho dubového dreva.

čalouněný noční stolek se sklem/čalúnený nočný stolík so sklom

STONE

Praktický nočný stolík s čalúnenou zásuvkou a kostrou v atraktívnom dizajne imitácie kameňa v dvoch odtieňoch (svetlej a tmavej).

dřevěný noční stolek/drevený nočný stolík

DARK STONE

Praktický nočný stolík s čalúnenou zásuvkou a kostrou v atraktívnom dizajne imitácie kameňa v dvoch odtieňoch (svetlej a tmavej).

dřevěný noční stolek se sklem/drevený nočný stolík so sklom

CUBE

Jednoduchý dizajnový celočalúnený stolík s praktickým sklom na hornej odkladacej ploche. Farbu a typ poťahovej látky je možné výbrať z mnohých farebných odtieňov.

Nočný stolík Bianca

BIANCA

Elegantný drevený nočný stolík so zásuvkou.

taburet1

TABURET

Praktická záležitosť pre ľahšie ranné obliekanie s úložným priestorom. Prešitie môže byť ladené k dizajnu čela vašej postele.

taburet_bench1

LAVICA BENCH

Dizajnová lavica bez úložného priestoru slúži ako skvelý doplnok k hotelovej posteli.