Hotelové matrace

Postarajte sa o dokonalý spánok vašich hostí.

Hotelová matrace pro 5 hvězdičkový hotel

Vedeli ste, že…

hostia budú váš hotel hodnotiť nielen podľa vzhľadu, čistoty či gastronomických zážitkov?

Z výskumov vyplýva, že hostia hotel hodnotia aj podľa toho, ako sa u vás vyspia. Kvalitný matrac je zásadný pre zdravý a regenerujúci spánok. Len na kvalitných matracoch určených do hotelov môžete svojim klientom dopriať ten najlepší odpočinok, o ktorom budú ešte dlho hovoriť.

Kvalitný matrac patrí do hotelových postelí.

hotelová matrace na posteli

Odolné hotelové matrace

Matrace sú najnamáhanejším vybavením hotelovej izby

V matracovom priemysle pôsobí spoločnosť Materasso už viac ako 20 rokov. Za ten čas sme nazbierali celý rad cenných skúseností, a tak veľmi dobre vieme, aké kritériá musí spĺňať matrac pre hostí. Hotelové matrace vyrábame na mieru, takže splnia všetky vaše požiadavky. Poradíme ako vybrať kvalitný hotelový matrac.

Matrace pre hotely, penzióny, ubytovne a ďalšie ubytovacie zariadenia musia poskytovať kvalitný odpočinok ľuďom rôznych váhových kategórií. Preto ich vyrábame z odolných materiálov, ktoré sa dokážu prispôsobiť komukoľvek.

Celkové spracovanie matracov z našej ponuky zodpovedá tomu, aby ustálo záťažovú prevádzku hotela. K najodolnejším materiálom patria komfortné taštičkové pružiny v kombinácii s penami. Vzhľadom na časté striedanie hostí je vhodné, aby bol matrac nielen na posteli, ale aj na hotelovej prístelke ošetrený úpravou odpudzujúcou roztoče a ploštice. Poradíme ako vybrať kvalitnú hotelovú prístelku.

vysoká hotelová matrace a postel

Vysoké hotelové postele

Aj z klasickej postele môžete urobiť luxusné lôžko, ak ho doplníte vysokým matracom.

Okrem luxusného vzhľadu sa výška postele podpisuje aj na komforte. Z vysokých postelí sa dobre vstáva a pohodlne sa do nich líha. Ak chcete svojim hosťom dopriať tento komfort, siahnite po matracoch s výškou 16 cm a viac.

Odborníci na hotelové odvetvie u nás navrhujú také matrace, na ktorých sa pohodlne vyspia ľudia rôznych váhových kategórií. Matrace pre hotely značky Materasso sú lekársky testované a pýšia sa celým radom certifikátov.

hotelová prístelka pohovka, gauč rozložená

Hotelové prístelky

Okrem matracov a postelí nájdete v našej ponuke aj prístelky do hotelov.

Kvalitná hotelová prístelka zaručí vašim hosťom dostatočné pohodlie a v čase, keď nebude využívaná, bude mať podobu praktického taburetu vhodného na sedenie alebo sedačky/gauča, ktorý poskytne útočisko na relaxáciu.

Hotelové prístelky ponúkame v podobe:

Pozrite si náš kompletný sortiment hotelového nábytku a ďalšieho hotelového vybavenia.

Matrace pre hotely

Postarajte sa o dokonalý spánok vašich hostí.

Luxury class

Najluxusnejšie matrace do päťhviezdičkových hotelov nazývame Business triedou. Ukrývajú taštičkové pružiny a prírodné materiály ako latex. Obľúbené sú aj matrace z pamäťovej peny. Ich výška je 26-32 cm. Sú doplnené kontinentálnymi posteľami z triedy Luxury. Masívna drevená konštrukcia, taštičkové pružiny, kokosové vlákno, lisovaná bavlna a unikátna pena sa postarajú o ten najkvalitnejší odpočinok. Výška boxspring postele bez nožičiek sa pohybuje v rozmedzí 22-32 cm.

Postele pre päťhviezdičkový hotel

Business class

Pre štvorhviezdičkové hotely ponúkame matrace Business triedy, ktoré tvoria taštičkové pružiny a prírodné materiály, ako je napríklad latex. Obľúbené sú aj matrace z pamäťovej peny. Výška matraca sa pohybuje od 22 do 24 cm. K týmto matracom pre hotely sa používajú boxspring postele triedy Business. Tie sa vyznačujú masívnym rámom s taštičkovými pružinami, kokosovou doskou, lisovanou bavlnou a špeciálnou penou. Výška postele sa pohybuje v rozmedzí 22-32 cm.

Postele pre štvorhviezdičkový hotel

Standard class

Trojhviezdičkové hotely by mali mať hotelové matrace pre trojhviezdičkový hotel, ktoré nájdete v kategórii Standard. Sú usadené do drevotrieskového rámu postele, ktorý je vybavený systémom bonellových pružín dokonale kopírujúcich tvar tela. Výška bez nožičiek môže byť 22–32 cm. Hotelové matrace sa ponúkajú v prevedení s taštičkovými alebo bonellovými pružinami, ktoré sa kombinujú s penami. Ich výška je v rozmedzí 16 až 20 cm.

Postele do trojhviezdičkového hotela

Economy class

Podľa kategórie ubytovacieho zariadenia môžete vyberať prevedenie hotelového matraca. Matrace pre dvojhviezdičkové hotely majú triedu Economy. Ide o základný typ matraca pre hotely, ktorý leží na hotelovej posteli s drevotrieskovou konštrukciou a masívnym roštom. Výška postele bez nožičiek je 20 cm. Matrace sa vyrábajú buď z PUR peny, alebo z kombinácie PUR peny a bonellových pružín. Ich výška sa pohybuje medzi 16 a 18 cm.

Matrace pre hotely s dvoma hviezdičkami sa kombinujú s hotelovými posteľami do dvojhviezdičkových hotelov.

hotelový nábytek
postel2