Hotelové matrace

Postarajte sa o dokonalý spánok vašich hostí.

Hotelová matrace pro 5 hvězdičkový hotel

Vedeli ste, že…

hostia budú váš hotel hodnotiť nielen podľa vzhľadu, čistoty či gastronomických zážitkov?

Z výskumov vyplýva, že hostia hotel hodnotia aj podľa toho, ako sa u vás vyspia. Kvalitný matrac je zásadný pre zdravý a regenerujúci spánok. Len na kvalitných matracoch určených do hotelov môžete svojim klientom dopriať ten najlepší odpočinok, o ktorom budú ešte dlho hovoriť.

Kvalitný matrac patrí do hotelových postelí.

hotelová matrace na posteli

Odolné hotelové matrace

Matrace sú najnamáhanejším vybavením hotelovej izby

V matracovom priemysle pôsobí spoločnosť Materasso už viac ako 20 rokov. Za ten čas sme nazbierali celý rad cenných skúseností, a tak veľmi dobre vieme, aké kritériá musí spĺňať matrac pre hostí. Hotelové matrace vyrábame na mieru, takže splnia všetky vaše požiadavky.

Matrace pre hotely, penzióny, ubytovne a ďalšie ubytovacie zariadenia musia poskytovať kvalitný odpočinok ľuďom rôznych váhových kategórií. Preto ich vyrábame z odolných materiálov, ktoré sa dokážu prispôsobiť komukoľvek.

Celkové spracovanie matracov z našej ponuky zodpovedá tomu, aby ustálo záťažovú prevádzku hotela. K najodolnejším materiálom patria komfortné taštičkové pružiny v kombinácii s penami. Vzhľadom na časté striedanie hostí je vhodné, aby bol matrac nielen na posteli, ale aj na hotelovej prístelke ošetrený úpravou odpudzujúcou roztoče a ploštice.

vysoká hotelová matrace a postel

Vysoké hotelové postele

Aj z klasickej postele môžete urobiť luxusné lôžko, ak ho doplníte vysokým matracom.

Okrem luxusného vzhľadu sa výška postele podpisuje aj na komforte. Z vysokých postelí sa dobre vstáva a pohodlne sa do nich líha. Ak chcete svojim hosťom dopriať tento komfort, siahnite po matracoch s výškou 16 cm a viac.

Odborníci na hotelové odvetvie u nás navrhujú také matrace, na ktorých sa pohodlne vyspia ľudia rôznych váhových kategórií. Matrace pre hotely značky Materasso sú lekársky testované a pýšia sa celým radom certifikátov.

hotelová prístelka pohovka, gauč rozložená

Hotelové prístelky

Okrem matracov a postelí nájdete v našej ponuke aj prístelky do hotelov.

Kvalitná hotelová prístelka zaručí vašim hosťom dostatočné pohodlie a v čase, keď nebude využívaná, bude mať podobu praktického taburetu vhodného na sedenie alebo sedačky/gauča, ktorý poskytne útočisko na relaxáciu.

Hotelové prístelky ponúkame v podobe:

Matrace pre hotely

Postarajte sa o dokonalý spánok vašich hostí.

Luxury class

Najluxusnejšie matrace do päťhviezdičkových hotelov nazývame Business triedou. Ukrývajú taštičkové pružiny a prírodné materiály ako latex. Obľúbené sú aj matrace z pamäťovej peny. Ich výška je 26-32 cm. Sú doplnené kontinentálnymi posteľami z triedy Luxury. Masívna drevená konštrukcia, taštičkové pružiny, kokosové vlákno, lisovaná bavlna a unikátna pena sa postarajú o ten najkvalitnejší odpočinok. Výška boxspring postele bez nožičiek sa pohybuje v rozmedzí 22-32 cm.

Postele pre päťhviezdičkový hotel

Business class

Pre štvorhviezdičkové hotely ponúkame matrace Business triedy, ktoré tvoria taštičkové pružiny a prírodné materiály, ako je napríklad latex. Obľúbené sú aj matrace z pamäťovej peny. Výška matraca sa pohybuje od 22 do 24 cm. K týmto matracom pre hotely sa používajú boxspring postele triedy Business. Tie sa vyznačujú masívnym rámom s taštičkovými pružinami, kokosovou doskou, lisovanou bavlnou a špeciálnou penou. Výška postele sa pohybuje v rozmedzí 22-32 cm.

Postele pre štvorhviezdičkový hotel

Standard class

Trojhviezdičkové hotely by mali mať hotelové matrace pre trojhviezdičkový hotel, ktoré nájdete v kategórii Standard. Sú usadené do drevotrieskového rámu postele, ktorý je vybavený systémom bonellových pružín dokonale kopírujúcich tvar tela. Výška bez nožičiek môže byť 22–32 cm. Hotelové matrace sa ponúkajú v prevedení s taštičkovými alebo bonellovými pružinami, ktoré sa kombinujú s penami. Ich výška je v rozmedzí 16 až 20 cm.

Postele do trojhviezdičkového hotela

Economy class

Podľa kategórie ubytovacieho zariadenia môžete vyberať prevedenie hotelového matraca. Matrace pre dvojhviezdičkové hotely majú triedu Economy. Ide o základný typ matraca pre hotely, ktorý leží na hotelovej posteli s drevotrieskovou konštrukciou a masívnym roštom. Výška postele bez nožičiek je 20 cm. Matrace sa vyrábajú buď z PUR peny, alebo z kombinácie PUR peny a bonellových pružín. Ich výška sa pohybuje medzi 16 a 18 cm.

Matrace pre hotely s dvoma hviezdičkami sa kombinujú s hotelovými posteľami do dvojhviezdičkových hotelov.

postel1
postel2