Postele do hotelu

Chcete, aby sa k vám hostia pravidelne vracali a odporúčali vás ďalej? Zariaďte svoje izby kvalitným hotelovým nábytkom, ktorý hotelovú izbu premení na ich druhý domov. V našej ponuke nájdete kvalitné hotelové postele do ubytovní, penziónov a hotelov všetkých tried.

materasso-hotels-postele-Hotel-Novy-Kastiel-02

Vysoké postele

Kontinentálna alebo americká posteľ sa skladá z boxspringového systému, hlavného matraca a matracového topu.

V súčasnosti patrí k najluxusnejším posteliam, ktoré môžete svojim hosťom ponúknuť. Obvykle sa jedná o vysoké postele, ktoré môžu mať ložnú plochu položenú vo výške až 60 cm. Záleží na konštrukcii postele, výške matraca a topera. Vďaka kombinácii boxspringového systému a matraca sa hmotnosť spiaceho rovnomerne rozloží, preto kontinentálne postele ponúkajú najpohodlnejší odpočinok.

Poradíme ako vybrať designové hotelové postele.

hotelová dvoulůžková postel

Široká variabilita

Veľkou výhodou boxspringov je možnosť variability v ich usporiadaní. Každá boxspring posteľ z našej ponuky je vybavená špeciálnym spojovacím systémom.

Ten umožňuje behom niekoľkých minút rýchlo a efektívne zmeniť využiteľnosť hotelovej izby, a to premenou dvoch samostatných postelí (twin bed) na spojené dvojlôžko (king size bed).

Potrebujete krátkodobo aj dlhodobo zvýšiť počet lôžok, zvoľte hotelové prístelky. Ponúkame ich v podobe rozkladacieho gauča, taburetu aj klasickej kovovej rozkladacej hotelovej prístelky.

moderní hotelová postel

Moderný dizajn

Boxspring postele môžete ľubovoľne kombinovať s akýmkoľvek dizajnom posteľového čela.

Alebo ich môžete použiť k vášmu vlastnému čelu. Samotné čelo hotelovej postele môže byť buď pripevnené k boxspringom, alebo namontované priamo na stenu. Pri voľbe farebného prevedenia máte možnosť výberu z veľkého množstva látok či koženiek s vysokou oteruvzdornosťou. V prípade potreby sme schopní očalúniť boxspringy aj do vašej látky alebo koženky tak, aby dokonale ladili s interiérom hotelovej izby.

odolná hotelová posteľ

Odolné výrobné materiály

Naše postele, matrace a rošty spĺňajú vysoké nároky moderného hotela.

Vzhľadom na to, že každý má inú hmotnosť a inú predstavu o tvrdosti matraca, musia výrobky splniť všetky požiadavky a očakávania. Kvalita matracov je dôležitá nielen pri hotelových posteliach, ale aj pri prístelkách. Hotelové matrace sú vystavené extrémnej záťaži, preto na ich výrobu používame materiály s dlhou životnosťou.

Rovnakú kvalitu materiálov používame aj pri výrobe ostatného hotelového nábytku a iného hotelového vybavenia.

Postele do hotela

Kontinentálna alebo americká posteľ sa skladá z boxspringového systému, hlavného matraca a matracového topu. V súčasnosti patrí k najluxusnejším posteliam, ktoré môžete svojim hosťom ponúknuť.

Luxury class

Najluxusnejšie 5 hviezdičkové hotely by mali byť vybavené kontinentálnymi posteľami z triedy Luxury. Masívna drevená konštrukcia, taštičkové pružiny, kokosové vlákno, lisovaná bavlna a unikátna pena sa postarajú o ten najkvalitnejší odpočinok. Výška boxspring postele bez nožičiek sa pohybuje v rozmedzí 22-32 cm. Matrace pre päťhviezdičkový hotel, nazvané ako Business trieda, ukrývajú taštičkové pružiny a prírodné materiály ako latex. Obľúbené sú aj pamäťové peny. Postele pre päťhviezdičkový hotel

Business class

Pre 4 hviezdičkové hotely sú určené boxspring postele triedy Business. Vyznačujú sa masívnym rámom s taštičkovými pružinami, kokosovou doskou, lisovanou bavlnou a špeciálnou penou. Výška postele sa pohybuje v rozmedzí 22-32 cm. Matrace pre štvorhviezdičkový hotel tzv. Business triedy tvoria taštičkové pružiny a prírodné materiály, ako je napríklad latex. Obľúbené sú aj pamäťové peny. Postele pre štvorhviezdičkový hotel

Standard class

Hotely, ktoré spadajú do kategórie 3 hviezdičiek, by mali mať kontinentálnu posteľ kategórie Standard. Drevotrieskový rám je vybavený systémom bonellových pružín, ktoré dokonale kopírujú tvar tela. Výška bez nožičiek môže byť 22–32 cm. Matrace pre trojhviezdičkové hotely sa ponúkajú v prevedení s taštičkovými alebo bonellovými pružinami, ktoré sa kombinujú s penami. Postele do trojhviezdičkového hotela

Economy class

Podľa kategórie ubytovacieho zariadenia môžete vyberať aj prevedenie postele. Pre hotely s dvoma hviezdičkami či ubytovne sú vhodné americké postele triedy Economy. Ide o základný typ hotelovej postele, ktorá má drevotrieskovú konštrukciu a masívny rošt. Výška postele bez nožičiek je 20 cm. Matrace pre dvojhviezdičkové hotely a ubytovne sa vyrábajú buď z PUR peny, alebo z kombinácie PUR peny a bonellových pružín. Postele do dvojhviezdičkového hotela

hotelový nábytek
postel2