KONTINENTÁLNA POSTEĽ

Kontinentálna posteľ je systém skladajúci sa z boxspringového lôžka, matraca a matracového toppera.

sk luxury class

PRISPOSOBTE SI SVOJU POSTEL

Vysoká variabilita a možnosť voľby rôznych komponentov umožňujú zostaviť hotelové lôžko podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Komfortná výška lôžka sa pohybuje v rozmedzí od 60 cm do 70 cm. Najluxusnejšie hotely sa vo svojich štandardoch približujú hornej hranici tohto rozpätia. Koncepcia spánku na kontinentálnom lôžku je celosvetovo uznávaná ako bežný štandard používaný v hoteloch po celom svete.

ČO JE BOXSPRING?

Boxspring je v hotelovom odvetví najčastejšie používaná posteľová základňa, ktorej výhodou je presne daná charakteristika a dlhá, prakticky neobmedzená životnosť.

POHODLIE PRE VASICH HOSTÍ

Boxspring sa dokáže bodovo prispôsobiť telu človeka a spoločne s matracom tak počas spánku poskytuje maximálne pohodlie.

Stabilnosť

Boxspring je veľmi stabilný, vzdušný a svojou pružnosťou pomáha absorbovať kritické tlaky, čím predlžuje životnosť matraca a topperu.

Široká variabilita

Veľkou výhodou boxspringov je možnosť variability v ich usporiadaní.
Každý boxspring je vybavený špeciálnym spájacím systémom. Ten umožňuje rýchlo a efektívne zmeniť využiteľnosť hotelovej izby, a to premenou dvoch samostatných postelí (twin bed) na spojené dvojlôžko (king size bed).

Rôzne funkcie

Vďaka tejto špeciálnej vlastnosti boxspring dokáže zabezpečiť správne kopírovanie tvaru ľudského tela, a preto je ideálnym variantom pre hotelové izby, kde na matracoch spia klienti rôznych hmotnostných kategórií.

Moderný design

Boxspringy môžete ľubovoľne kombinovať s akýmkoľvek dizajnom posteľového čela, alebo ich môžete použiť k vášmu vlastnému posteľovému čelu.
Čelo postele môže byť pripevnené k boxspringom, alebo môže byť namontované priamo na stene.

Farebná úprava

Pri farebnej úprave boxspringov máte možnosť výberu z veľkého množstva látok či koženiek z našej ponuky s vysokou oderuvzdornosťou. Aby dokonale ladili s interiérom hotelovej izby, vieme na požiadavku klienta začalúniť boxspringy aj do vybranej, alebo dodanej látky, či koženky.

postel1
postel2