KONTINENTÁLNA POSTEĽ

Kontinentálna posteľ je systém skladajúci sa z boxspringového lôžka, matraca a matracového toppera.

kontinentálna posteľ s matracom

PRISPOSOBTE SI SVOJU POSTEL

Vysoká variabilita a možnosť voľby rôznych komponentov umožňujú zostaviť hotelové lôžko podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Komfortná výška lôžka sa pohybuje v rozmedzí od 60 cm do 70 cm. Najluxusnejšie hotely sa vo svojich štandardoch približujú hornej hranici tohto rozpätia. Koncepcia spánku na kontinentálnom lôžku je celosvetovo uznávaná ako bežný štandard používaný v hoteloch po celom svete.

ČO JE BOXSPRING?

Boxspring je v hotelovom odvetví najčastejšie používaná posteľová základňa, ktorej výhodou je presne daná charakteristika a dlhá, prakticky neobmedzená životnosť.

POHODLIE PRE VASICH HOSTÍ

Boxspring sa dokáže bodovo prispôsobiť telu človeka a spoločne s matracom tak počas spánku poskytuje maximálne pohodlie.

Stabilnosť

Boxspring je veľmi stabilný, vzdušný a svojou pružnosťou pomáha absorbovať kritické tlaky, čím predlžuje životnosť matraca a topperu.

Široká variabilita

Veľkou výhodou hotelových boxspringov je možnosť variability v ich usporiadaní.
Každý boxspring je vybavený špeciálnym spájacím systémom. Ten umožňuje rýchlo a efektívne zmeniť využiteľnosť hotelovej izby, a to premenou dvoch samostatných postelí (twin bed) na spojené dvojlôžko (king size bed).

Rôzne funkcie

Vďaka tejto špeciálnej vlastnosti boxspring dokáže zabezpečiť správne kopírovanie tvaru ľudského tela, a preto je ideálnym variantom pre hotelové izby, kde na hotelových matracoch spia klienti rôznych hmotnostných kategórií.

Moderný design

Boxspringy môžete ľubovoľne kombinovať s akýmkoľvek dizajnom posteľového čela, alebo ich môžete použiť k vášmu vlastnému posteľovému čelu.
Čelo postele môže byť pripevnené k boxspringom, alebo môže byť namontované priamo na stene.

Farebná úprava

Pri farebnej úprave boxspringov máte možnosť výberu z veľkého množstva látok či koženiek z našej ponuky s vysokou oderuvzdornosťou. Aby dokonale ladili s interiérom hotelovej izby, vieme na požiadavku klienta začalúniť boxspringy aj do vybranej, alebo dodanej látky, či koženky.

King size postele na mieru

Všetky naše čalúnené postele vyrábame na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Veľmi obľúbené sú tzv. king size postele. Teda postele s rozmermi 180×200, prípadne predĺžené 180×220/230, ktoré ocenia ľudia s výškou cez 190 cm. Ku všetkým atypickým posteliam ponúkame aj rošty na mieru a matrace na mieru.

hotelový nábytek
postel2
Výstava Nábytok a bývanie 2024 v Nitre

Radi by sme vás pozvali na výstavu Nábytok a bývanie 2024 v Nitre v dňoch 24.4.-28.4.

Viac informácií