Luxusné doplnky k hotelovým posteliam

Základným prvkom každej hotelovej izby je bezpochyby posteľ, ktorá má obrovský vplyv na spokojnosť hostí. Kvalitná posteľ však nie je ani zďaleka jediným dôležitým vybavením hotelových izieb. Aké doplnky k posteliam zvoliť, aby všetko dokonale ladilo a izba pôsobila luxusným dojmom?

Hotelové doplnky Materasso Hotel Collection

Značka Materasso okrem kvalitných hotelových postelí ponúka aj doplnky, pomocou ktorých môžete doviesť interiér k dokonalosti a mať istotu, že k sebe bude všetko perfektne ladiť a hostia sa v izbách budú cítiť skvele. Prečo sa vám oplatí usilovať o krásny dizajn izieb?

Vzhľad hotelovej izby je jedným z parametrov, na ktoré sa návštevníci hotelov a penziónov zameriavajú pri písaní hodnotení na internete. A práve internetové recenzie sú často smerodajné pre tých, ktorí sa rozhodujú, aký hotel navštívia.

Kreslá

Chcete, aby sa u vás hostia dobre vyspali, dokonale si oddýchli alebo si vychutnali čítanie svojej obľúbenej knižky? Potom by v izbách rozhodne nemalo chýbať pohodlné designové kreslo. Materasso ponúka hneď šesť typov kresiel, ktoré sú vhodné nielen do hotelových izieb, ale aj do hotelovej kaviarne alebo do hotelového lounge baru. Poďme si tieto designové kreslá bližšie predstaviť.

Mont Blanc a Boudoir Mont Blanc

Kreslo Mont Blanc a dvojkreslo Boudoir Mont Blanc sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokým operadlom, konštrukciou tvorenou pevným rámom z masívneho dreva a elegantným sedákom s prešitím v tvare kociek. Tieto kreslá stoja na kvalitnej čiernej kovovej konštrukcii a na výber je veľké množstvo poťahových látok v mnohých odtieňoch.

Breeze a Boudoir Breeze

Elegantné kreslo Breeze a dvojkreslo Boudoir Breeze, ktoré sa pýši rovnakým dizajnom, je spojením pevnej konštrukcie z masívneho vrstveného dreva a veľmi pohodlného sedadla. Tieto kreslá sú jednak dostupné v mnohých farbách a odtieňoch, a zároveň umožňujú vybrať si design kresla z troch typov, a to gombíkový (button), s prešitím (mirach) alebo čistý dizajn bez prešitia (clean).

Luxusné dvojkreslo Boudoir Breeze.

De Luxe

Ako už názov De Luxe napovedá, toto kreslo sa stane ozdobou každého interiéru. Vyznačuje sa veľmi odolnou konštrukciou z masívneho vrstveného a lepeného dreva. Maximálny komfort kreslu prepožičiava „pružinový vlnovec“. Okrem poťahovej látky si môžete, rovnako ako v prípade kresla Breeze, vybrať z troch typov dizajnu, teda button, mirach alebo clean.

Modern

Pevná konštrukcia a vysoký komfort sedenia sú charakteristické aj pre čalúnené kreslo Modern, pri ktorom môžete vyberať z dvoch typov podnoží, a to CUT alebo CROSS. Komfort sedenia opäť kreslu zaisťuje „pružinový vlnovec“.

Podnožky

Čo by to boli za kreslá bez podnožiek? Ak chcete, aby sa u vás hostia cítili čo najlepšie, spríjemnite im posedenie v kresle vďaka praktickým podnožkám, ktoré sa premenia aj na dizajnový prvok každého interiéru.

Na výber máte tri typy podnožiek. Podnožka Cut vyniká vrchným čalúneným dielom, ktorý je upevnený na šikmom podnoží pre lepšiu oporu pod kolenami. Podnožka Castelo s viditeľným dreveným rámom je vzhľadom na svoju nižšiu výšku vhodná najmä ku kreslám s nižším sedákom. Podnožku Cross charakterizuje okrem komfortného čalúnenie aj klasické krížové podnožie.

Taburety

Taburety Materasso sú nielen dizajnovým prvkom, ale v hotelových izbách plnia aj praktickú funkciu. Ponúkajú ďalšiu odkladaciu plochu, miesto na sedenie alebo úložný priestor. V ponuke pre hotely Materasso nájdete taburet a designovú lavicu.

Taburet je vyrobený na mieru k akejkoľvek posteli. Vybrať si môžete z nepreberného množstva poťahových látok a zvoliť môžete variant bez nožičiek alebo s nožičkami zladenými s posteľou. S dizajnom posteľového čela zas môžete zladiť prešitie. Štandardný rozmer taburetu je 140x40x45 cm, je však možné vyrobiť aj iný rozmer na mieru.

Hotelová posteľ musí s doplnkami tvoriť dizajnový celok.

Nočné stolíky

Nočné stolíky sú neoddeliteľnou súčasťou každej hotelovej izby. V ponuke Materasso opäť nájdete hneď niekoľko typov nočných stolíkov vyrábaných na mieru, ktoré sa vyznačujú moderným a zároveň luxusným vzhľadom. Zvoliť môžete elegantný nočný stolík so zásuvkou Bianca a taktiež nočné stolíky z masívneho dubového dreva Heavy Oak a Oak.

Pôsobivý je aj nočný stolík s kovovou podnožou Industry, ktorého horná doska je čalúnená rovnakou látkou ako posteľ a je krytá praktickým sklom. Veľkej obľube sa teší aj nočný stolík Stone v atraktívnom dizajne imitácie kameňa vo svetlej farbe s čalúnenou zásuvkou. Farbu a typ poťahovej látky si môžete zvoliť podľa svojich predstáv. Rovnakým dizajnom sa pýši stolík Dark Stone, ktorý sa však odlišuje tmavším odtieňom imitácie kameňa.

Hotelové izby môžete doplniť aj o jednoduché dizajnové nočné stolíky Cube v tvare kocky. Jedná sa o celočalúnené stolíky vo vybranej poťahovej látke so sklom na hornej odkladacej ploche.

Vybavte hotelové izby interiérovými doplnkami v podobe kresiel, podnožiek, taburetov a nočných stolíkov Materasso. Vyšperkovaný interiér vašich hostí nadchne, takže sa k vám budú radi vracať a odporúčať váš hotel svojim známym.

Autor Materasso Redakce

publikované 30. 11. 2021 o 21:13