Inšpirujte sa piatimi štýlovými hotelovými izbami s posteľami od Materasso Hotels

Naše krásne a pohodlné hotelové postele a matrace slovenskej výroby zdobia izby v hoteloch po celom Slovensku, v Českej republike a v mnohých ďalších krajinách. Vybrali sme pre vás päť našich realizácií pre inšpiráciu i potechu oka.

Realizácia izieb v hoteli Garden Court – Garzotto hotels, Praha, ČR

Exkluzívne boxspringové postele s vysokými čelami krásne pozdvihli tieto hotelové izby a dodali im nádych elegancie a luxusu. Celkový dojem z izieb doplnili skúsení interiéroví dizajnéri kreslami Boudoir Mont Blanc, nočnými stolíkmi Industry a taburetmi. Postele a ďalší nábytok sme pre tento hotel vyrobili v rovnakých farbách tak, aby všetko dokonale ladilo a bolo dosiahnuté celkové farebné zjednotenie a harmónia vo všetkých izbách.

Veľmi vysoké čelá postelí dodávajú izbám nádych luxusu a elegancie. Skvele tak podčiarkujú celkový dojem z krásnych priestorov hotela.

Majitelia sa nebáli nevšednej kombinácie dvoch výrazných farieb.

Postele pre Hotel Kavalerie, Karlovy Vary, ČR

Vrelú domácu atmosféru tohto hotela sme podporili výrobou postelí v živých farbách s pohodlnými matracmi, ktoré sú špeciálne prispôsobené pre potreby ubytovacích zariadení.

Hotelové postele z radu Business Class pre hotel Mamut, Poprad, SK

Jedným z hlavných prianí majiteľov bolo, aby mali hostia zaručený komfortný spánok, vďaka ktorému si odpočinok v ich hoteli zamilujú a budú sa do neho s obľubou vracať.

Pri tejto realizácii preto bola zvolená komfortná vyššia výška spania. Tú sme docielili boxspringovými posteľami v kombinácii s matracmi strednej tuhosti z radu Business Class.

Elegantnej izbe s originálnymi prvkami, ktorá ju rozjasní a oživí, dominuje pohodlná posteľ z nášho radu Business Class.

Hotelové matrace a postele pre hotel Nový Kaštieľ, Topoľčany, SK

Do týchto sviežich a moderných priestorov sme v roku 2021 dodali matrace a boxspringové postele Sirius v elegantných šedých tónoch.

Hotelové boxspringové postele pre hotel Chalet Strömy, Demänovská dolina, SK

Izby v tomto hoteli dokonale navodzujú atmosféru Demänovskej doliny, ktorá je najznámejšou a najnavštevovanejšou dolinou Nízkych Tatier. Sme veľmi radi, že sme tam mohli dodať krásne boxpringové postele a veríme, že si na nich hostia po výletoch v okolí úžasne oddýchnu.

Izby, kde hrá drevo prím. Veľká a pohodlná posteľ našej výroby v tmavej farbe do nich dokonale zapadá.

Hľadáte aj vy krásne a pohodlné hotelové postele pre vašich hostí?

Prezrite si našu širokú ponuku postelí, matracov i ďalšieho vybavenia pre hotely a ďalšie ubytovacie zariadenia.

Radi Vám vypracujeme nezáväznú ponuku na mieru presne podľa vašich predstáv, vhodnú pre akékoľvek ubytovacie zariadenie. Kontaktujte nás, budeme sa tešiť.

Autor Materasso Redakce

publikované 13. 8. 2022 o 11:45